1. Чомудорівнюєкубчисла(–0,2)? А) – 0,6; Б) 0,6; В) – 0,008; Г) 0,008. 2.

Якийзнактребапоставитьзамість*взаписи (–5)2 *(–4)3 ? А) < ; Б) > ; В) = 3 Розв’язати рівняння 15 х = – 3 А)–5; Б) ; В)– ; Г)5. 4 Найти значення виразу х – 3у, якщо х = – 3, у = – 4. А) 15; Б) – 9; В) – 15; Г) 9. 5 Встановить відповідність між виразами та їх значеннями 1). – 4 : (– 0,2) 2). – 0,4 ∙ 0,5 3).–40∙ 0,5 4).0,14:7 Г)–20. Д) 20 6. Розкрити дужки: 1) 2(5х+9у-с); 2) ( 6к-2а-3в)∙( -1,2) 7. Розкрити дужки і звести подібні доданки: 1) (х+1,5) – ( 2,4+х) = ; 2) 4(7х-2)–13х=; 8. Знайти значення виразу 1). 28 : (– 4) – 24 : (–1 – 5) 2). (– 2,3 – 3,91 : (– 2,3)): ( – 0,01) ∙ (– 0,7); 9. Спростити вираз і знайти його значення при х=2 4/13 0,6(4х-18) -0,4(5-7х)Поможіть дуди швидко потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунов Иван.

Ответ:

1. В

2. Б

3. -0,2

4. В

5. 1) 20

2) -0,2

3)-20

4) 0,002

6. 10х+18у-2с

-7,2 к + 2,4 а + 3,6 в

7. х+1,5 -2,4-х= -0,9

8. 1)-7+4=-3

2) (-2,3+1,7):0,007=0,6:0,007≈86