Крок Сергійка дорівнює 75 см, а крок Михайлика 60 см. Знайти, на якій найменшій однаковій відстані

вони зроблять по цілому числу кроків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ:

Найдем наименьшее общее кратное чисел 75 и 60

HOK (75; 60) = 300

75=3*5*5

60=2*2*3*5

HOK (75; 60)=3*5*5*2*2=300