Крок Дмитра 90 см, а Ганни 80 см. На якій найменшій відстані від місця початку руху вони обидва

зроблять по цілому числу кроків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Светлана.

90=3*3*5*2

80=2*2*2*2*5

3*3*5*2*2*2*2= 720= 7 м 20 см