СРОЧНО!!!!! розвязать задачу крок оксани дорівнює 80 см, крок андрія 1 метр знайдіть найменшу

відстань пройшовши яку Оксана і андрій зроблять по цілому числу кроків

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Александр.
Розкладемо числа 100 та 80 на прості множники: 100=2*2*5*5. 80=2*2*2*2*5. Найменше спільне кратне(100,80 )= 2*2*2*2*5*5=400.
Відповіль:4 метри.