№ 1 (2 бали) Є дві труби завдовжки 7м i 3м. Чи можна використовуючи кожну з них, прокласти

трубопровід завдовжки 23м? Якщо так, то скільки і яких труб потрібно?

Ответы на вопрос

Отвечает Линник Марина.

Ответ:

Так, можна:

нам буде потрібна одна труба довжиною 7 метрів та п‘ять довжиною 3 метри.

7+3*5=7+3+3+3+3+3=23 метри