З першоі труби порожній басейн наповнюють водою на 40 хвилин швидше,ніж з другоі.Скільки часу (у

хвилинах)потрібно для наповнення порожнього басейну з першоі труби ,якщо з обох труб порожній басейн наповнюють за 21 хвилину?Уважайте,що швидкості наповнення басейну водою з кожноі труби є сталими.

Ответы на вопрос

Отвечает Булай Дарий.
Х+(х-40)=21
21х-840+21х-х2+40=0
х2-82х+840=0
х=70(2 труба)
70-40=30
Потрібно 30 хв для наповнення басейну з першої труби