На трасі 800 м треба прокласти газові труби. На складі є труби довжиною 11 м і 13 м. Як

найекономніше використати ці труби?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

11x+13y=800

x, y - целые

13(y+x) = 800

y+x ≥ 800/13

y+x ≥ 62

13(62-x+x)-2x=800

x=3

y=59