5. Знайдіть НСД(42;70;98). ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сембекова Акмаржан.

Пошаговое объяснение:

НОД (42; 70; 98) = 14

42 = 2 * 3 * 7

70 = 2 * 5 * 7

98 = 2 * 7 * 7

НОД (42; 70; 98) = 2 * 7 = 14

Отвечает Винокуров Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 42; 70; 98

42 = 2 · 3 · 7

70 = 2 · 5 · 7

98 = 2 · 7 · 7

Загальні множники: 2; 7

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх спільні множники:

НСД (42; 70; 98) = 2 · 7 = 14