IV рівень 9. На автомобілі навантажили 48 контейнерiв iз яблу- ками і 36 контейнерiв iз грушами.

Скільки було авто- мобілів, якщо відомо, що їх не менше ніж 12 і на кожному автомобiлi кiлькiсть контейнерів із яблука- ми дорiвнювала кількості контейнерiв iз грушами?

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Мария.

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел 48 и 36

НОД (48; 36) = 12

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

36 = 2 * 2 * 3 * 3

НОД (48; 36) = 2 * 2 * 3 = 12

12 автомобиля было

48 : 12 = 4 (контейнера) - с яблоками было в каждой машине

36 : 12 = 3 (контейнера) - с грушами было в каждой машине