Обери цифру, яку можна підставити замість ∗, щоб число 860∗4 ділилося на 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Мария.

Ответ:

а)0 і 9

Пошаговое объяснение:

Якщо сума цифр числа ділиться на 9, то і саме число ділиться на 9

86004=8+6+0+0+4=18/9=2

86094=8+6+0+9+4=27/9=3