Задача У першому автомобілі було 2,4т вантажу що на 1,2т більше ніж у другому. У третій

автомобіль навантажили на 2,5т менше ніж у перший і другий вантажі разом. Скільки всього тонн вантажу навантажили у три автомобілі. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Чуйская Айнура.

Пошаговое объяснение:

1) 2,4-1,2=1,2(т)

2) 2,4+1,2=3,6(т)

3) 3,6-2,5=1,1(т)

4) 3,6+1,1=4,7(т)