Знайдіть значення виразу|x|-|y|+|z|,якщоx=-10,y=-16;z=17


Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Александр.

Ответ:

Підставляємо дані значення змінних у вираз:

|x| - |y| + |z| = |(-10)| - |(-16)| + |17| = 10 - 16 + 17 = 11

Отже, значення виразу для x = -10, y = -16 та z = 17 дорівнює 11.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Martirosyan Ani.

Знайдіть значення виразу|x|-|y|+|z|,якщоx=-10,y=-16;z=17

Підставляємо вирази для x, y, та z у вираз |x| - |y| + |z|:

|x| - |y| + |z| = |(-10)| - |(-16)| + |17|

Значення в абсолютних виразах відповідає відстані від нуля на числовій прямій, тому:

|x| = |-10| = 10,

|y| = |-16| = 16,

|z| = |17| = 17.

Підставляємо ці значення в початковий вираз:

|x| - |y| + |z| = |(-10)| - |(-16)| + |17| = 10 - 16 + 17 = 11.

Отже, значення виразу |x| - |y| + |z| для x = -10, y = -16, та z = 17 дорівнює 11.