3. Турист пройшов 9км за три години. За першу годину він пройшов 2 7\10 км, а за другу – на 9\10 км

більше, ніж за першу. Яку відстань пройшов турист за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Козачок Валік.

Відповідь:

За першу годину турист пройшов 2 7/10 км. Залишилось пройти 9 - 2 7/10 = 6 3/10 км.

За другу годину турист пройшов на 9/10 км більше, ніж за першу. Тому він пройшов 2 7/10 + 9/10 = 3 км за другу годину. Залишилось пройти 6 3/10 - 3 = 3 3/10 км.

Таким чином, за третю годину турист пройшов 3 3/10 км. Відповідь: 3 3/10 км.