Турист пройшов 11 км за три години. За першу годину він пройшов 3км, а за другу - на км більше, ніж

за першу. Яку відстань пройшов турист за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Тузова Виктория.

Ответ:

за третю годину він пройшов 4 км

Пошаговое объяснение:

1) 3+1=4 км - пройшов за другу годину

2) 4+3= 7 км

3) 11-7=4 км

Отвечает Бардина Кристина.

Ответ:

4 км

Пошаговое объяснение:

1) 3+1 = 4 (км) - за другу годину

2) 11-3-4= 4 (км) - за третю годину

(в задачі пропущено, на скільки більше км було пройдено за другу годину. я припустила що там цифра 1)