Помогите ришить задачу. У книжці 128 сторінок. Оля першого дня прочитала a сторінок а другого. 1/3

того. Що вона прочитала першого дня. Скільки сторінок залишилося прочитати Олі? Склади вираз до задачі. Знайди його значення якщо a =42

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Захар.

Ответ

Перший день: 42 сторінки

Другий день:1/3 першого дня

Розвязання:

1)42/3=14(ст) прочитала Оля другого дня

2)42+14=56(ст) прочитала Оля за два дні

3) 128-56=72 (ст) залищилося прочитати Олі

Відповідь: Олі залишилось прочитати 72 сторінки книжки

Пошаговое объяснение: