Знайдіть периметр рiвнобедреного трикутника, основа якого дорівнюе 8 см, а бічна сторона на 2 см

бiльша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

28 см.

Пошаговое объяснение:

Бічні сторони по 8+2=10 см.

Р=8+10+10=28 см.

Отвечает Филимонов Алексей.

Ответ: 1)Бічні сторони у рівнобедреного трикутника рівна ,якщо на 2 см більше ,то 8+2=10 (см)

2)Р=(8+10+10)см=28 (см).

Відповідь:Р=28 см

Пошаговое объяснение: