Трактор масою 6 т має площу опори гусениць 2 м2. Який тиск трактора на грунт?


Ответы на вопрос

Отвечает Симкина Лиза.

Ответ:

Р=25кПа

Объяснение:

m=5т=5000кг

S=2м²

g=10H/kg

Р=?

Р=F/S

F=mg

P=mg/S

P=5000×10/2=25000Па=25кПа

Отвечает Иванова Лера.

Ответ:

Ответ: 1)Бічні сторони у рівнобедреного трикутника рівна, якщо на 2 см більше то 8+2=10 (см)

2)P=(8+10+10)см=28 (см).

Відповідь:Р=28 см