СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!У книжці 200 сторінок першого дня Оленка прочитала 65% всієї книжки другого

дня 2/13 того, що прочитала першого дня. Скільки сторінок їй залишилося прочитати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фрунза Ангелина.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

за первый день: 200 × 0,65 = 130 стр

за второй день: (130×2)/13= 20

200-(130+20) = 50

Отвечает Филиппов Ваня.

Відповідь:

50 сторінок

Покрокове пояснення:

за перший день: 200 × 0,65 = 130 стор

за другий день: (130×2)/13= 20

200-(130+20) = 50сторінок