Задача Марина першого дня прочитала 28 сторінок книжки, другого дня вона прочитала на 13 сторінок

більше, ніж першого, а третього дня на 5 сторінок менше, ніж першого і другого дня разом. Скільки всього сторінок в книжці прочитала Марина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснова Алиса.

Ответ:

131 сторінка

Пошаговое объяснение:

28+13=41 (с.) другого дня

28+41=69 (с.) за два дні

69-5=64 (с.) за третій день

69+64=131 (с.) прочитала Марина