Розвязати задачі. 1. На вулиці з автобуса вийшло 27 пасажирів, а залишилося у 9 разів менше, ніж

вийшло. На скільки менше пасажирів залишилося в автобусі, ніж вийшло? 2. Оля прочитала 8 сторінок книжки, а Люба - на 24 сторінки більше. У скільки разів більше сторінок почитала Люба, ніж Оля? 3. Від стрічки завдовжки 1 м відрізали 3 куски, по 28 см кожен. Скільки сантиметрівстрічки залишилося? 4. Маса 5 цеглин 20 кг. Яка маса 9 таких цеглин? 5.Із 20 мотків вовни виходить 5 однакових дитячих светрів. Скільки мотків вовни потрібно на 8 таких светрів? 6. За 3 години роботи трактор витрачає 21 л пального. Скільки літрів пального потрібно для 8 годин роботи трактора? 7. У 5 однакових банках 15 л соку. Скільки літрів соку в 7 таких банках?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Настя.
1-на1— 1)27:9=32)27-3=4
Отвечает Mazur Matvey.
1.27:9=3(пас.)-залишилося в автобусі
   27-3=24(пас.)-настільки пасажирів залишилося в автобусі
   Відповідь: на 24 пасажири залишилося в автобусі ніж вийшло.
2.24+8=32(стр.)-прочитала Люба
   32:8=4(стр.)-у стільки разів
   Відповідь: У 4 рази більше сторінок прочитала Люба ніж Оля
3.1м=100см
   3*28=84см
   100-84=16см
   Відповідь 16 см залишилось
4.20:5=4кг-важить кожна цеглина
   4*9=36кг-важить 9 таких цеглин
  Відповідь маса 9 целин 36 кг
5.20:5=4(мотків)-виходить 1 светр
  4*8=32(мотків)-потрібно для 8 светрів
Відповідь 32 мотків потрібно для 8 светрів
6.21:3=7(л.)-потрібно для 1 години роботи
  7*8=56(л.)-потрібно для 8 годин роботи
  Відповідь: 56 літрів пального потрібно для 8 годин роботи трактора
7.15:5=3(л)-соку в одній банці
   3*7=21(л.)-соку в 7 банках
Відповідь: 21 літр соку  7 таких банках