Знайди число якщо середня арифметичне цього числа та чисел 12 і 15 дорівнює 13


Ответы на вопрос

Отвечает Нікуліца Андрій.

Ответ:

х=12

Пошаговое объяснение:

(х+12+15)÷3=13

х+12+15=13×3

х+12+15=39

х+12=39-15

х+12=24

х=24-12

х=12

Можно пометить как Лучший пожалуйста?)