Вантажний автомобіль має масу 4,3 т. Визначте його вагу. Відповідь подайте у кілоньютонах​


Ответы на вопрос

Отвечает Быкадоров Георгий.

Відповідь: 42,14 кН.

Пояснення:

Вага в фізиці - це сила тяжіння, яку зазнає тіло в наслідок притягання до Землі. Вага обчислюється за формулою W = mg, де W - вага, m - маса тіла, а g - прискорення вільного падіння, яке для Землі становить приблизно 9,8 м/с².

Отже, вага вантажного автомобіля буде:

W = 4,3 т * 9,8 Н/кг = 42,14 кН

Отже, вага вантажного автомобіля становить 42,14 кН.

Отвечает Яковенко Юлия.

Ответ:P=mg=4300*10=43000=43кН

Объяснение: