Два робітники виготовили за зміну 68 деталей, причому перший виготовив на 12 деталей більше, ніж

другий. Скільки деталей виготовив кожний робітник? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Dauylbai Nurbolat.
Нехай другий робітник виготовив х деталей, тоді перший робітник виготовив х+12 деталей.
1) Скільки деталей виготовив другий робітник?
х + х + 12 = 68
2х = 68 - 12
2х = 56
х = 28 (деталей)
2) Скільки деталей виготовив перший робітник?
28 + 12 = 40 (деталей)

Відповідь: перший робітник виготовив 50 деталей, а другий робітник виготовив 28 деталей.