Як розв'язати задачу по математиці 6 клас ? Три робітники виготовили разом 762 деталей причому

другий виготовив у 3 рази більше деталей ніж третій, а перший на 117 деталей більше ніж третій. Скільки деталей виготовив кожний робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Иван.
Третий работник 1 часть

второй работник 1*3 частей

первый работник 1 часть + 177

всего 5 частей + 177 = 762

Решение:

762-177=585

585:5=117 третий работник

117*3=351 второй работник

117+177=294 первый работник



Ответ: первый 294, второй 351, третий 117