В двох діжках було порівну води. Коли з першої діжки набрали 17 літрів, а в другу налили 25, то

води в другій діжці стало у 4 рази більше. Скільки води було у кожній діжці спочатку? помогите плис

Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Слава.

Відповідь:

Покрокове пояснення:  

                             Було                Стало

Перша діжка        х (л)                  х-17 (л)

Друга діжка         х (л)                   х+25 (л) - у 4рази більше

х+25 = 4( х-17)

х +25 = 4х - 68

4х-х= 25+68

3х = 93

х=31(л) - було води у кожній діжці спочатку

ПЕРЕВІРКА

31+25 = 56     31-17 = 14   56:14 = 4 - у чотири рази більше