Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 7:11


Ответы на вопрос

Отвечает Поливенок Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение: суміжні кути становлять розгорнутий кут, тобто 180°. Нехай 1 частка x, тоді

7x+11x=180

18x=180

x=10,  7·10=70°, 11·10=110°

Суміжні кути мають 70° і 110°