У двох діжках було 360л води .Після того ,як з першої діжки взяли 70л води,а з другої-80л,то в

першій діжці стало води у 2 рази більше,ніж у другій.Скільки літрів води було вкожній діжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Даша.
В кожній діжці було по 180 л води
360/2=180
180-70=110 в першій діжці 
180-80=100 в другій діжці