У першій діжці було в 4 рази більше води ніж у друній.Після того як як з першої діжки перелили в

другу 1літер у другій діжці її стало втричі менше ніж у першій По скільки літрів води було в кожній діжці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Данил.

Ответ:

16 л та 4 л.

Пошаговое объяснение:

Нехай в другій діжці було - х л, тоді в першій- 4х. Складемо рівняння:

(4х-1):(х+1)= 3

4х-1= 3*(х+1)

4х-1= 3х+3

4х-3х= 3+1

Х= 4 л- було в другій діжці спочатку

4*4= 16 л - було в першій діжці спочатку