У першій діжці було втричі більше меду, ніж у другій. Коли з першої діжки взяли 80 кг, а з другої —

30 кг, то в другій діжці меду залишилося на 90 кг менше, ніж у першій. Скільки кілограмів меду було в кожній діжці спочатку? (рівняння) Даю 30 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.
1. 3х - 80 = х-30+90;
3х - х = 90+80-30;
2х = 140;
х = 70(кг) у другій бочці.
2. 3*70 = 210(кг) у першій бочці.