У першій діжці було в 3 рази більше води, ніж у другій.Після того як з першої дідки перелили в

другу 3 л води у другій діжці її стало вдвічі менше, ніж у першій.По скільки літрів води було в кожній діжці спочатку ?Початок нехай х маємо рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Гапеева Снежана.

Ответ:

27 л та 9 л.

Пошаговое объяснение:

Нехай в другій діжці було - х л, тоді в першій- 3х. Складемо рівняння:

(3х-3):(х+3)= 2

3х-3= 2*(х+3)

3х-3= 2х+6

3х-2х= 6+3

Х= 9 л - було спочатку у другій діжці

3*9= 27 л- було спочатку у першій діжці