СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ СРОЧНО У першій діжці було в 4 рази більше води, ніж у другій. Після того як

з пер- шої дiжки перелили в другу 1 л води, у другій діжці її стало втричі менше, ніж у першій. По скільки літрів води було в кожній дiжці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Ответ:16 л та 4 л.

Пошаговое объяснение:

Нехай в другій діжці було - х л, тоді в першій- 4х. Складемо рівняння:

(4х-1):(х+1)= 3

4х-1= 3*(х+1)

4х-1= 3х+3

4х-3х= 3+1

Х= 4 л- було в другій діжці спочатку

4*4= 16 л - було в першій діжці спочатку

Якщо допомогла, то познач цю відповідь як кращу)