ГЗР2 5). Середнє арифметичне двох чисел 5,7 і у дорівнює 7,3. Обчисліть число у. 3 9 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

( 5,7 + у) : 2 = 7,3

5,7 + у = 7,3 * 2

5,7 + у = 14,6

у = 14,6 - 5,7

у = 8,9