Орієнтовна добова норма рідини (вода та рідина, яку ми отримуємо з їжею) для дорослої людини

становить 4% маси її тіла. Людина масою 68 кг спожила до обіду 1,5 кг рідини. Скільки рідини (у кг) бажано ще спожити людині до кінця доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрый Роман.

Ответ:

До кінця доби бажано ще спожити 1,22 кг води.

Пошаговое объяснение:

Орієнтовна добова норма рідини (вода та рідина, яку ми отримуємо з їжею) для дорослої людини становить 4% маси її тіла. Людина масою 68 кг спожила до обіду 1,5 кг рідини. Скільки рідини (у кг) бажано ще спожити людині до кінця доби?

Розв'язання

Орієнтована добова норма рідини для дорослої людини становить 4% маси її тіла. За умовою, вага цієї людини складає 68 кг. Щоб знайти орієнтовану добову норму рідини для цієї людини, потрібно обчислити 4% від 68 кг.

  • Для того, щоб знайти р відсотків від заданого числа а, можна:

а) записати р відсотків десятковим дробом;

б) помножити число а на одержаний десятковий дріб.

1)

4%=0,04

0,04 • 68 = 2,72 (кг) - орієнтована добова норма рідини для цієї людини.

2)

Якщо до обіду вона вже спожила 1,5 кг рідини, то щоб знайти скільки рідини ще бажано спожити до кінця доби, потрібно від загальної орієнтованої добової норми (2,72 кг) відняти кількість рідини, яку вона вже спожила (1,5 кг):

2,72 - 1,5 = 1,22 (кг) - бажано ще спожити рідини до кінця доби.

Відповідь: 1,22 кг

#SPJ1