у кіоску до обіду продали 45 батонів а після обіду 60 батонів після обіду вторгували на 75 грн

більше ніж до обіду скільки вторгували окремо за батони до обіду і після обіду.

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимова Виктория.
15 батонов - 75 грн
тогда 45 батонов = 75*3=225грн
а 60 батонов 75*4=300грн