У кіоску до обіду продали 45 батонів а після обіду 60 батонів. після обіду вторгували на 75 грн

більше ніж до обіду. скільки вторгували окремо за батони до обіду і після обіду.

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Дарья.
60х=45х+75
60х -45х =75
15х=75
Х=5 гр. 1 батон
45*5=225 гр. До обеда
60*5=300гр после обеда