Одна з діоганалей трапеції дорівнює 28 см і ділить іншу діоганаль на відрізки завдовшки 5см і

9см.Знайдіть відрізки,на які точка перетину діоганалейділить дану діагональ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Катя.

Ответ:

10см; 18см

Объяснение:

Одна діагональ ділить другу у такому самому відношенні.

5:9.

5+9=14 частин.

28/14=2 (см приходиться на одну частину)

2*5=10см один відрізок

2*9=18см другий відрізок