Знайди довжини відрізків AB і KP якщо KP-AB=8м і KP = 5AB


Ответы на вопрос

Отвечает Читиев Давид.

Відповідь:

KP-AB=8 м і KP=5AB

Подставим значение МК в первое уравнение,получим

5АВ-АВ=8

4АВ=8

АВ=8/4

АВ=2м- довжина відрізка AB.

1)5*2=10(м)-довжина відрізка KP.