Довжина одного відрізка становить дріб 2/3 довжини відрізка другого. Знайди довжини кожного з

відрізків , якщо довжина одного з них на 4 см менша від довжини другого Срочно! 20 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Хитьков Александр.

Пусть х см - длина одного отрезка, тогда (2/3)х см - длина другого. Уравнение:

х - (2/3)х = 4

(1/3)х = 4

х = 4 : 1/3

х = 4 · 3/1

х = 12 (см) - длина одного отрезка

2/3 · 12 = 12 : 3 · 2 = 8 (см) - длина другого отрезка

Вiдповiдь: 12 см та 8 см.