Обчисли довжину кожного відрізка та накресли їх. Довжина першого відрізка складає 3/4 від довжини

другого відрізка. Довжина другого відрізка , у свою чергу, в 2 рази більша за довжину третього відрізка. Довжина третього відрізка на 4 см менша, ніж довжина четвертого відрізка. Довжина четвертого відрізка дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Пригарина Вероника.

Ответ:

9см,12,см,6 см.

Пошаговое объяснение:

1)10-4=6(см)-довжина третього відрізка

2)6×2=12(см)-довжина другого відрізка

3)12÷4×3=9(см)-довжина першого відрізка.