Мураха вирушив у мандри координатною прямою. Від точки з координатою −4 1/3 він спочатку подолав 6

5/6 оди- ничних відрізків у додатному напрямку, потім — 8 2/3 оди- ничних відрізків у від’ємному, знову 11,5 одиничних від- різків у додатному і 9 1/6 одиничних відрізків у від’ємному, потім ще 4 2/3 одиничних відрізків у від’ємному і, нарешті, 14,25 одиничних відрізків у додатному напрямку. Ви- значте координати точки, в якій мураха закінчив свою подорож. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Созонова Ульяна.

Пошаговое объяснение:

Путь муравья будет выглядеть так:

-4. 1/3 + 6. 5/6 - 8. 2/3 + 11,5 - 9. 1/6 - 4. 2/3 + 14,25 = 5,75 или 5. 3/4

1) -4. 1/3 + 6. 5/6 = -4. 2/6 + 6. 5/6 = 2. 3/6

2) 2. 3/6 - 8. 2/3 = 2. 3/6 - 8. 4/6 = -6. 1/6

3) -6. 1/6 + 11,5 = -6. 1/6 + 11. 5/10 = -6. 5/30 + 11. 15/30 = 5. 10/30 = 5. 1/3

4) 5. 1/3 - 9. 1/6 = 5. 2/6 - 9. 1/6 = 5. 2/6 - 8. 7/6 = -3. 5/6

5) -3. 5/6 - 4. 2/3 = -3. 5/6 - 4. 4/6 = -7. 9/6 = -8. 3/6 = -8. 1/2

6) -8. 1/2 + 14,25 = -8,5 + 14,25 = 5,75 или 5. 3/4 - муравей закончил свое путешествие