Коник-стрибунець скаче вздовж координатного променя поперемінно: на 6 од. праворуч і на 4 од.

ліворуч. Чи зможе він за кілька стрибків із Точки з координатою 2: 1) потрапити в точку з координатою 10; 2) потрапити в точку з координатою 11; 3) повернутися в точку з координатою 2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Топчий Сергей.

Ответ:

він зможе потрапити у  точку  з координатою 10,бо:

2+6=8       8-4=4        4+6=10    10-4=6      6+6=12     12-4=8    8+6=14

14-4=10. Він зможе потрапити у  точку  з координатою 10 за  8 стрибків