A) Коник-Стрибунець влітку протягом половини кожної доби спав, годин на добу Коник-Стрибунець

готувався до зими?Решту часу він вирішив присвятити підготовці до зими. Скількитретю частину кожної доби танцював, шосту частину співав.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стельмах Алина.

Відповідь:

Нуль годин.

Покрокове пояснення:

Коник-Стрибунець влітку протягом половини кожної доби спав, третю частину кожної доби танцював, шосту частину співав.​ Решту часу він вирішив присвятити підготовці до зими. Скільки годин на добу Коник-Стрибунець готувався до зими?

Коник-Стрибунець влітку протягом 1/2 доби спав, 1/3 частину кожної доби танцював, 1/6 частину співав, разом:

1/2 + 1/3 + 1/6 = 3/6 + 2/6 + 1/6 = 6/6 = 1 добу.

Коник-Стрибунець всю добу витрачав на сон, танці та співи. На підготовку до зими у нього часу не лишилось.