СРОЧНО даю 30 балов! два велесеподисти знаходяться вздовж одніеї дороги на відстані 16км. яка

відстань буде між велесепедистами через 30 хвилин якщо вони одночасно почнуть рух в різні сторони зі швидкістями 10км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Карпушин Лёня.

За 30 хвилин велосипед, рухаючись зі швидкістю 10 км/год, проїде 10/2 = 5 км. Таким чином, велосипеди рухаються назустріч один одному зі швидкістю 10 + 10 = 20 км/год. Відстань між ними буде зменшуватись зі швидкістю 20 км/год.

Тому за 30 хвилин відстань між ними становитиме:

16 - 20 * (30/60) = 16 - 10 = 6 км.

Отже, відстань між велосипедами через 30 хвилин становитиме 6 км.