Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких на 2,62 більше другого, дорівнює 10,26. Знайди ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Kukurudza Maks.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай перше число-х,тоді друге число- 2,62+х.За формулою

середнього арифметичного числа: (х+у):2.Маємо рівняння:

(2,62+х+х):2=10,26

2,62+2х=10,26*2

2х+2,62=20,52

2х=20,52-2,62

2х=17,9

х=8,95-перше число.

друге число=2,62+х=2,62+8,95=11,57.

Відповідь:

перше число=8,95;

друге число=11,57.

Отвечает Кремлева Василиса.

Відповідь:

8,95; 11,57

Покрокове пояснення:

Нехай менше число = x. Тоді більше—(x+2,62).

(x+x+2,62)÷2=10,26

2x+2,62=20,52

2x=17,9

x=8,95—менше число.

Тоді більше—8,95+2,62=11,57