В одній коробці цукерок в 1,5 рази більше, ніж у другій. Коли з першої коробки взяли 35 цукерок і

поклали їх в другу коробку, то в першій коробці стало на 15 цукерок більше ніж у другій? По скільки цукерок було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Настя.

Ответ:

Позначимо кількість цукерок у першій коробці як x, а кількість цукерок у другій коробці як y. За умовою задачі ми знаємо, що x дорівнює 1,5y, а після перекладання 35 цукерок з першої коробки в другу, в першій коробці залишилось на 15 цукерок більше, ніж у другій:

x - 35 = y + 35 + 15

Зараз ми можемо використати відоме значення x у термінах y:

1.5y - 35 = y + 50

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо:

0.5y = 85

y = 170

Отже, у другій коробці було 170 цукерок. Щоб знайти x, ми можемо використати одне з вихідних рівнянь:

x = 1.5y = 1.5 * 170 = 255

Отже, у першій коробці було 255 цукерок. Відповідь: у першій коробці було 255 цукерок, а у другій коробці було 170 цукерок спочатку.

Пошаговое объяснение: