В одній коробці цукерок в 1,5 рази більше, ніж у другій. Коли з першої коробки взяли 35 цукерок і

поклали їх в другу коробку, то в першій коробці стало на 15 цукерок більше ніж у другій? По скільки цукерок було в кожній коробці спочатку? Пожалуйста с объснением, буду очень рад если поможете.. тут у всех охота за баллами, но мне очень нужно это решение( Это очень повлияет на годовую.. Спасибо.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Лера.

Ответ:

в І коробці 170 цукерок;  в ІІ коробці 255 цукерок.

Пошаговое объяснение:

х=1,5у;  х - цукерки в І коробці; у -  цукерки в ІІ коробці;

х-35-(у+35)=15; 1,5у-35-у-35=15; 0,5у=70+15; у=85*2=170 цукерок; х=1,5*170 =255 цукерок.