Обчисли значення виразу 26 : (1[3/7] + 2[4/7] + 1,7 - 3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Окулов Костя.

Ответ:

Для обчислення виразу 26 : (1[3/7] + 2[4/7] + 1,7 - 3,2), спочатку перетворимо змішані дроби на неправильні дроби і знайдемо загальний знаменник для додавання:

1[3/7] = (7*1 + 3)/7 = 10/7

2[4/7] = (7*2 + 4)/7 = 18/7

Тепер обчислимо значення виразу:

26 : (10/7 + 18/7 + 1,7 - 3,2)

Складаємо дроби:

10/7 + 18/7 = 28/7 = 4

Підставляємо значення виразу:

26 : (4 + 1,7 - 3,2)

Виконуємо обчислення в дужках:

4 + 1,7 - 3,2 = 2,5

Підставляємо знайдене значення:

26 : 2,5

Обчислюємо ділення:

26 / 2,5 = 10,4

Отже, значення виразу 26 : (1[3/7] + 2[4/7] + 1,7 - 3,2) дорівнює 10,4.