Середній вік подруг становить 11 років. Двом дівчатам по 13 років, трьом дівчатам по 12 років.

Скільки всього подруг, якщо іншим дівчатам по 10 років?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Леха.

Ми маємо дані про середній вік подруг, а також вік двох дівчат (13 років) і трьох дівчат (12 років). Також відомо, що іншим дівчатам вік становить 10 років.

Для знаходження загальної кількості подруг, спочатку обчислимо суму віку подруг з віком 13 років і 12 років, а потім додамо до цієї суми вік дівчат з віком 10 років.

Кількість подруг з віком 13 років: 2
Кількість подруг з віком 12 років: 3
Кількість подруг з віком 10 років: Невідомо

Сума віку подруг з віком 13 років: 2 * 13 = 26
Сума віку подруг з віком 12 років: 3 * 12 = 36

Тепер, щоб знайти загальну кількість подруг, нам потрібно поділити суму віку всіх подруг на середній вік (11 років) і відняти вік двох вже врахованих дівчат (26 + 36).

Сума віку всіх подруг: 11 * загальна кількість подруг
11 * загальна кількість подруг = 26 + 36

11 * загальна кількість подруг = 62

Загальна кількість подруг:
загальна кількість подруг = 62 / 11 = 5.636363...

Оскільки загальна кількість подруг має бути цілим числом, нам потрібно округлити вгору.

Отже, загальна кількість подруг становить 6.