ВИКОНАТИ ВСІ ВПРАВИ 1398. Татові Олесі 36 років. Скільки років Олесі, якщо її вік становить 25 %

віку тата? 1399. Зріст тата Олесі дорівнює 175 см. Який зріст Олесі, якщо він становить 72 % зросту тата? 1400. Олегові навесні виповнилося 10 років, що становить 31,25 % віку його мами. Скільки років мамі Олега? 1401. Олегові навесні виповнилося 10 років, що становить 250 % віку його молодшої сестри Наталочки. Скільки років Наталочці? 1402. Зріст Олега - 135 см, що становить 75 % зросту його тата. Який зріст тата?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Пошаговое объяснение:

1398

25% = 25 : 100 = 0,25

0,25 * 36 = 9 (лет) - возраст Алеси

1399

72% = 72 : 100 = 0,72

0,72 * 175 = 126 (см) - рост Алеси

1400

31,25% = 31,25 : 100 = 0,3125

10 : 0,3125 = 32 (года) - возраст мамы

1401

250% = 250 : 100 = 2,5

10 : 2,5 = 4 (года) - возраст Наташи

1402

75% = 75 : 100 = 0,75

135 : 0,75 = 180 (см) - рост папы