СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!! Середній вік тата, мами і сина становить 27 років. Скільки років татові, якщо

середній вік мами зі сином 23 роки????

Ответы на вопрос

Отвечает Ванюхина Настя.
1) 27×3=81 (г) - папе, маме и сыну вместе
2) 23×2=46 (л) - маме и сыну
3) 81-46=35 (л) - папе
Ответ: 35 лет папе